ZWIERZAKI to nowa seria pluszowych zabawek zaprojektowanych
i wyprodukowanych w Polsce. Jest to sześcioro przyjaciół zamieszkujących tereny naszego kraju. ZWIERZAKI pobudzają wyobraźnię dziecka, każda z postaci ma swoją pasję i niepowtarzalny charakter, dzięki czemu pozwala stworzyć wokół siebie nowy, niezwykły świat.
Każdy ze ZWIERZAKÓW mieszka w swoim własnym, magicznym worku. Poznajcie naszych bohaterów, a na pewno się polubicie!

ZAJĄC LEKKOATLETA – superszybki, nie może opuścić żadnych zawodów, chce się ścigać z każdym i o każdej porze. Ma tyle energii, że w nocy zdarza mu się świecić. Przytul się do niego, poczujesz, że masz więcej siły i chce Ci się uśmiechać. Zając chętnie z Tobą pobiega, pospaceruje. Zabierz go na wycieczkę, spacer, zawody sportowe. Będzie Twoim towarzyszem, ale też Twoim najwierniejszym kibicem.

ZOBACZ WIĘCEJ

  SZCZUR MARYNARZ – najlepiej czuje się na długich wyprawach, uwielbia świeże powietrze. Nie boi się brzydkiej pogody, czasem nawet lubi chodzić kiedy jest mokro. Nigdy nie jest mu zimno, ma gęste futerko i czapkę na głowie. Możesz się do niego przytulić i zaraz będzie Ci cieplej. Zahartowały go długie rejsy żeglarskie i nigdy nie choruję. Może opowiadać godzinami o dalekich krainach i przygodach, które tam go spotkały.

  ZOBACZ WIĘCEJ

   PIES ASTRONAUTA – był w dalekich kosmicznych podróżach, tak dalekich, że kilka gwiazdek przykleiło mu się do kombinezonu. Szykuję się do kolejnej wyprawy i chciałby zabrać Cię ze sobą. Ma niezwykłą moc, która pozwala mu latać i wzbijać się w chmury. Świetnie zna się na kosmosie, ale już zapomniał jak to jest, być na Ziemi. Zabierz go na spacer, pokaż mu swoje ulubione miejsca na pewno się ucieszy.

   ZOBACZ WIĘCEJ

    KOT SUPERKOT – przyjaciel o supermocach, zawsze pomoże Ci jak będziesz w kłopotach i będzie Ci smutno. Jego moc pozwala mu pomagać innym zwierzakom, wystarczy że dotkną jego zielonej łapki, a zaraz pozbywają się problemów. Nieustraszony, supertuliciel, superpocieszyciel, pogromca koszmarów. Połóż go przy łóżku i zaśnij spokojnie, Kot będzie czuwał i pilnował, żeby nic Ci się nie stało.

    ZOBACZ WIĘCEJ

     WILK MUZYK – Tańczący i grający na leśnych scenach na całym świecie. Uwielbiany i podziwiany za swój muzyczny talent. Jego przeboje nucone są przez prawie wszystkie zwierzaki. Najlepiej czuje się na scenie, kiedy może występować i grać dla innych. Przygotuj mu scenę, niech da występ innym zabawkom, zobaczysz jak się ucieszą. Musisz mu tylko pożyczyć instrumenty, gdyż swoje zapodział na ostatniej zabawie.

     ZOBACZ WIĘCEJ

      WYDRA BALETNICA - jest piękna i podoba się wszystkim zwierzakom. Każdy chcę z nią pójść na tańce, bo wie, że wydra uwielbia się bawić. Umie robić szpagaty i salta, jest bardzo wygimnastykowana. Możesz spróbować z nią poćwiczyć, zobaczysz jaka jest giętka. Włącz jej muzykę złap ją za rączkę i zobacz jak będzie się cieszyć i tańczyć z Tobą.

      ZOBACZ WIĘCEJ       Projekt serii: UAU project
       Produkcja serii: Baja